Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marin - Me Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ma fal mu e jo tjerve asnjo
hajde se qa don me trego lighy up
se qa bojm na kush zdin me bo
jena ma ndryshe na sjem si ato(2x)

se met pas ty un n'shtarat
mu menja em ik
situat e bukur nuk
ka nevoj per panik
diten e ban nat e naten e ban dit
i shetisim krejta venet
vetem ku po bon me ik ouu shit
ti e drish un e nezi
jom flight edhe mas
mercedezi pa frik
krejt i nezi e i rolli
se me ty skan qa flasin
se vet mu m'ecin see
sje sikur asnji
si ti ska munsi se nuk se si asnji
a ka ma fjal per tyy
vete zemren teme dhe pergjigje ka met kthy
ti ma fal mu e jo tjerve asnjo
se qa bojm na kush jo nuk din me bo

REF:
Ma fal mu e jo tjerve asnjo
hajde se qa don me trego
se qa bojm na kush zdin me bo
jena ma ndryshe na sjem si ato(2x)

Je bejb une flas une t'shoh nsy
edhe nga ty marr shkas
krejt qa to lojan qe i bojna bashk
jo nk munen mi bo jo nk kan shans
edhe veq bojn zo nuk kon ilaq
bad bitch folin prej inati
no mother fuck can break
a sju them si me thik
eshe ju ka ardh sahatii
folin veq per mu e ty
se na dojn kur se kena njejt
destinacionin e ndrrojm
ato mshofin nsy e menojn
po sja jap asnji knaqsi
un sju foli me goj
ato dojjn me kon nvenin tan
po asnjo se zevenson
se ti je e veqant
pavarsisht se von s'ka problem
kam eshe un koh kur ja kushtoj kangt

REF:
Ma fal mu e jo tjerve asnjo
hajde se qa don me trego
se qa bojm na kush zdin me bo
jena ma ndryshe na sjem si ato(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)