Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seven Saraqi - Çdo Ditë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qka po thu ti nuk pot ni haver
sot po du mu bo dras veq jum ardh per me pi
per me thy haver
muzik dhipa edhe weef si weekend e kom cdo dite cdo dite [ya] cdo dite oh yea

Muhabetin skena qa e zgatim
trupi yt po fal orasem
pe din ca ndodh kur je shtatshin
futja rakin nese kan inati
baby hypim nkerr edhe shkoj
meri edhe shoqet kejt ti afrojm
gati eksplodojn duken si me kan bomb bomb bomb
cka po ndodh ne dhom
nese ta heki siguresen
veq nese un tprek
kur ti dhezesh
mfal nese sum kujtohesh neser ti
po kena pi qaq shume
nuk pe di as vet cka po ndodh

Qka po thu ti nuk e di nuk pot ni haver
Sod po du mu bo dras veq jom ardh per me pi
Per me thy haver
Muzika dhipa edhe weed si weekend e kom qdo dit qdo dit (ya) qdo dit qdo dit oh yeah
Ska kush na nal hiq baby
Qdo dit qdo dit ya qdo dit qdo dit oh yeah

Zemer pom ma mshel krejt pamjen
Ahhhhh kurgjo nuk po sho
thoba teper a madhe
ayyy veq ata pe sho
24 ore tu e roll jom qdo dit
Sillem neper qender kejt vemendjen e marrim
Percjellin gjendjen darling
Dridhe posht nalt mos tvjen marre
Baby hajde bojm vet film
Don party mas party mu thirrum
Prej thanes weekend deri diellin
Ahhh yeah

Qka po thu ti nuk e di nuk pot ni haver
Sod po du mu bo dras veq jom ardh per me pi
Per me thy haver
Muzika dhipa edhe weed si weekend e kom qdo dit qdo dit (ya) qdo dit qdo dit oh yeah
Ska kush na nal hiq baby
Qdo dit qdo dit ya qdo dit qdo dit oh yeah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)