Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumi B - Aha Aha

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po du me thy ni bank
Se skom pare per unazë
Borxhet deri n'fyt
Plus edhe n'kredi jom rras
Shpirtin ma ka tha
E rroga pom shkon kamat
Po nuk e lo pa e marr veq ama edhe ni shans

Obobo obobo spo di a thot po a jo
Obobo obobo spo di a thot po a jo
Aha aha (give it to me Lumi)
Aha aha (give it to me Lumi)

Nese nuk te nxen gjumi
Te nxen Lumi
Si t'fol ky çuni
Meniher t'ik truni
Ti plotsoj deshirat veq shkrumi
Qe don t'vi me msi te katuni
Veq pergjigjen ama ma shpejt
Kur po dalim un e ty n'date
Festojm me kengtar e DJ
Edhe shoqet merri ti krejt

Se qysh e don shoqnia e din Lum Mafijaaa
Qysh e don shoqnia e din Lum Mafijaaa
Hajde me sevda a don qik a djal (qik a djal)
Hajde me sevda veq boma ni djal (qik a djal)

Obobo obobo spo di a thot po a jo
Obobo obobo spo di a thot po a jo
Aha aha (give it to me Lumi)
Aha aha (give it to me Lumi) x2

A e kallim (e kallim)
A e nezim (e nezim)
A e djegim (e djegim)
Krejt bashk e presim mengjesin
A e kallim (e kallim)
A e nezim (e nezim)
A e djegim (e djegim)
Deri sa krejt jashte na qesin.

Qysh e don shoqnia e din Lumi B
Qysh e don shoqnia e din Lumi B
Hajde me sevda a don qik a djal (qik a djal)
Hajde me sevda veq boma ni djal (qik a djal)

Obobo obobo spo di a thot po a jo
Obobo obobo spo di a thot po a jo
Aha aha (give it to me Lumi)
Aha aha (give it to me Lumi) x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)