Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Neve Nuk Nau Dhimet Malli

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Neve nuk na dhimet malli
jo mor jo, jo mor jo

me na ardh nusja si djali
po mor po, po mor po

Neve nuk na dhimet loja
jo mor jo, jo mor jo

me na ardh nusja e zoja
po mor po, po mor po
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)