Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorandd - Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Heren e par kur tkom pa ty
prej menes smu ki nda ti
e di qe don me ardh
e di qe don mem pa ti
qa do qe ki ba ti
mu nuk em pengon
me tjert e kom ma heret
po na rrina deri von
shoqet i ka tmira
po nuk jan sikur ajo
zdi pse refuzon kur don me than po ajo
para meje kur kalon
frymen po ma nal
frymen po nal ti frymen po nal

Cdo dit me kan me ty
mu pom duken pak mu pam duket pak
me mu ti don me thy
ma shum se 1 nat ma shum se 1 nat(2x)

Ref:
Mos maj inat ti
du me kan me ty
veq ama rastin
nuk po muna met lan ty
lej let flasin
ska rensi me kan je kan
mujna na me dal mujan na me dal (2x)

Krejt anash lej ,hajde ma knej
mos em le vet ,hajde ma shpejt
nuk asht koha per me zgjat
un po du met pas cdo nat
ti hala man inat hala man inat
yep un e di ti ki me kon e jemja un e di
kto tjert qe po na kqyrin
kan shum xhelozi
kto tjert qe po na kqyrin
zdojn me na pa mir

Cdo dit me kan me ty
mu pom duken pak mu pam duket pak
me mu ti don me thy
ma shum se 1 nat ma shum se 1 nat(2x)

Ref:
Mos maj inat ti
du me kan me ty
veq ama rastin
nuk po muna met lan ty
lej let flasin
ska rensi me kan je kan
mujna na me dal mujan na me dal (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)