Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - A Don Me Dite

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
per her te fundit du met pa
veq nje pytje me ta bahe
pse nga jasht je aq e bukur
e ne shpirt ske pik gjynah (2x)

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)

ajo dor qe mka pergledh
tash do shpirtini mema nxer
ato buzt e amla moj
ma kan ba jeten zeher

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)