Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkenda Dubova - Ti Me Mu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF.:X2
Ti me mu, ti me mu
tregom a do me dale dale
ti me mu, ti me mu
Krejta senet me ti fale

Qaste fenomenale
Momente emocionale
mi perjetu ti hajde
e di qa don

Kur vjen ngadale dale
pom dhez si fishekzjarre
ma merr zemren pa marre
ti pom jep krahe

REF. X2:
Ti me mu, ti me mu
tregom a do me dale dale
ti me mu, ti me mu
Krejta senet me ti fale

Sa her qe bon hajgare
s'ma nin as per skandale
sa keshi so normale
kur afer tkom

Kur vjen ngadale dale
pom dhez si fishekzjarre
ma merr zemren pa marre
ti pom jep krahe

REF. X2:
Ti me mu, ti me mu
tregom a do me dale dale
ti me mu, ti me mu
Krejta senet me ti fale
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)