Më mbaj mend (për 1 muaj)

Getinjo - Avatar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Verse #1
A pi nin qysh po folin kta
kurxho sdin shum pe hapin gojen kta
sdini qa osht jeta skini sene tverteta
lepra, jeni repera pa vepra
a fjalt e mija edhe nese kan mu varos
kan mju prek ntrup si me ju preh me kos
asniher ska mu sos jeta kur mu mem lodh
qeli vesht mir se ksaj here jom tu fol
kon pe kopjoj pse po flliq
pse nuk pe kapish qe pernime jom bish
n'jet tu u arratis gjithmone jom larg prej shpis
nuk du mi ra ndor policis FUCK POLICE
pernime PSYCHO DAJKO FUCK YOU MAJKO
Microfon check pak me mu qu ju boj ibret
se mbret jom vet n'realitet jom tu e bo per lek
se jeta e rond shum shpesh um la mu vet
per qato se kom leht po prap ZOTI fuqi mjep
po du me kthy kohen kur mkan perkund ndjep
si un ska plot djem nuk e di a jom nparadajs a nhell FUCK OF MAN
le tdel qa tdel i njejti jom deri tdes
kjo bot u bo krejt interes qa kom para e prej
tjeter zgjidhje nuk gjej boj luft me ni betej
paloje dhipin Gay
se kur o puna per aftesi kom aftesi po menoj aftesi
me teori t'sakt qe mpershtatet me ket koh e me ket vakt
e mys cdo takt nese t'hi ngjak manjak munesh me psu infarkt
SHUT THE FUCK UP, sjom zezak
e boj ma mir se ata paq mos mu gjuni nrak
meriten teme une e mar bitches say welcome to avatar jom si AVATAR.

Ref:
Fuck this RapIndustry kur me kerkon nuk jom shty,
U ardh koha qe patjeter duna pak mu zhyt,
Jo njerz po zemra me mbyt,
I fuck your feelings boy. (x3)

Verse #2
Muj me thon qe sjom kon kur nburg se
edhe nese jom kon jom kon pak se i kom njerzit jasht
qe e thejn cdo laps e shkelin cdo ligj dhe e blejn cdo gjykats
Im white boy puna juve e pat
dalloj me juve si kerri i lym me mat
sa her e qes une komen nasfalt njonen e qes n'uj e tjetren n'zjarm
se ki iden tipi jem kto sene i vren senet si mer fal po as nuk i blen
kapne edhe shkrune n'murr me sprej
idolli i plot t'rive hala o B B B BRITNEY
nuk jom un ndisneyland e kom ni gun on my hand
listen my song hommie I fuck all your bands
ky sen sosht relax I got blowjob to your EX's
bitches I say next se po du ma ...
I say please tjeter level dikush le ta qet
se jom ma i rralli nashta si rast i pari
njehni ditet e mbane nxhep kalendarin se shkoj mo
s'jeni n'to sen s'jeni tu bo
cili po shan s'jom aj qe vetit nalt ja mban
e mira qe e boj gjithmone sa her um mbron
po le bre qija at non po shprehna me zemer t'plast
jom i zhyt fell nmendime me perjetime i rrast
perdit nalna i thom Zotit mos um rruj mu
rruj njerzt qe po dojn me pas pun me mu
se shum jom tu ma lujt trunin
jo nuk pe din kapacitetin e ktij cunit
bitch ma mir thuje kapacitetin e ktij burrit
i kthej njerzt n'koh t'gurit
keni mu bind s'dihet kur e qes albumin
se hiq s'po du mu nal as refren me bo
n'koncert ma gjujn zemren dikond e gjujn me vo
cfar konge pe do urdhno truni jem po funksionon
YOUNG GHETTO jom tash a po kupton
qe jom lind per k'to melodi pse inatin ki
e inati o garant qe kadale jom tu m'rri
qaty ku asnjoni s'don kerkond me pas ngat
un jom qaj qe karrieren ja'u bon me asfallt
havera kapnu rrunu se moti rruna
qartna qyshtu njeri kur po ma bin te hunda
tani prap te leki une gjuna
goca jem jom ma i veqanti n'vend me 5 star nrend
qishtu luj qoke , qoke me qoke t'majt
tu bo hajgare i lodhi kto qoke mdhajt
take it easy im a real G rri me OG
tqoj nalt si me pi ExTASY
CHILL ma shum se P.I.M.P Im out boy FUCK THIS RAP INDUSTRY.

Ref:
Fuck this RapIndustry kur me kerkon nuk jom shty,
U ardh koha qe patjeter duna pak mu zhyt,
Jo njerz po zemra me mbyt,
I fuck your feelings boy. (x2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)