Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Te Gjeta Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te kerkova une gjith jeten
Sonte te gjeta
Me beso
Un jam aty kur ti je vet
Se nuk du tjeter, ti je ajo

Jo syt me nuk ti ndaj
Me, jo syt me nuk ti ndaj

Mos harro se shpirtin ty ta fala
Zemer ti e di, ne mendje te mbaja
Hajde zemer, un per ty u ndala
Sa te dua e di, aman ti e di
2x

Te kerkova un gjith jeten
Gjithmon ne vete
Do te mbaj
Asnjer s'do te le vetem
Cdo dit me ke ti
Cdo dit te kam

Jo syt me nuk ti ndaj
Me, jo syt me nuk ti ndaj

Mos harro se shpirtin ty ta fala
Zemer ti e di, ne mendje te mbaja
Hajde zemer, un per ty u ndala
Sa te dua e di, aman ti e di
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)