Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Une Te Dua Ashtu Si Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A e din sa shume une te dua
asnje tjeter nuk vlen per mua
kemi dhene njeri tjetrit fjale
qe s'do t'a lejojm dikush te na ndan

Ref
Le te flasin c'ka don bota
une me ty do te martona
edhe pse per ty flasin keq
une te dua ashtu sic je

do t'na fal Zoti nje djale
i bukur si ty te ngjan
ti je kuptimi i kesaj jete je arsyeja
per te cilen jetoj

Nje shtepi te vogel ta kem me ty
do ta bej une si kuti
do ti mbushi te gjithe muret
me kujtimet tona me fotografi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)