Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skivi - Shoqnia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Ref.:]
Pse po rrin ti vet hajde bashk na rrina
Pina pina o deri sa tbina
Shoqet tua let tbohen tmijat
Pina pina o deri sa tbina

[Skivi:]
Kur kena na fest ja nisim avash
Sja nisim dallash na ja nisim me hash
Rakija me bija ton naten pe lypin shoqnija
Nfund na pe prejna ni dash
Po pe prejna ni dash po e prejtum ni dash
Kush na prish tymin na nxehum e nxerrim
Ja rexhim KALLASH

Qu kce qu kce
Nisja gota edhe the
500she 500she tash po pim me shishe
More kurr ski pa ksi bishe
E gjelbert o ngjyr pishe
Mos u bo ti zemer kishe
Ta then o' shum e shishme

Dhipi shum i smut mkalli
Thirri zjarrfiksat dawgy
Nejen un nuk e nali nuk e nali nuk e nali

Kena met vet tu pi thirri do shok
A me pi birra e, a me pi vodk
Kena boll drog, tonat pin kok
Hajde me neve se kena shum shok

[Ref. 2x:]
Pse po rrin ti vet hajde bashk na rrina
Pina pina o deri sat tbina
Shoqet tua let tbohen tmijat
Pina pina o deri sat tbina

[Cozman:]
Bone n'men nata sa ja ka nis
Krejt kan menu qi po qes diss
Un s'vi me diss, un vi me hit
Na pina a pina a pina a pina qdo dit
Na rrina na rrina me shoqet e tua
Shoqe e tua tash krejt bohen tmijat
Si Maradona pi marrin vijat
Uuhhh pi marrin vijat
What'up dog what'up dog
Une vi nga Londra
Pare mi pare mi pare
Se qashtu o loja
Kush na ka inatin
Ore ju qift nana
LABA LABA
LABA LABA LABA

[Ref. 2x:]
Pse po rrin ti vet hajde bashk na rrina
Pina pina o deri sat tbina
Shoqet tua let tbohen tmijat
Pina pina o deri sat tbina
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)