Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs - The Money

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
- Verse 1 -

GREEN PAPER, DOLLAR BILL, CLIMB THE HILL
LIKE MOTHERFUCKING GATES BILL
SILL DHE DISA TE TJERA, NUK HUMBET VLERA
E HAPUR ESHTE DERA
E HAPUR ESHTE DERA PER XHEPA TE GJERA
MUZIKEN SE SHITA MUZIKEN SE BLEVA
EJ, TE DERA U KTHEVA HAPEN CANTAT GATI SKENA
LEKET GJAK NE VENA
PO PO LEKET GJAK NE VENA,
GATI PER AKSION KTHEHEM SHPEJT, ASNJIHER SJAM VON
DOREZAT NE DOR KAPUCI NE KOK
PUT YOUR HANDS UP AND SHTRIHUNI NE TOK
I WANT YOUR MONEY, DUA TE DAL PER QOK
NUK DOLA PRAP DJE DUA TE DAL SOT
TE VOZIS ME ANIJE KU TE GJITHE KALOJN ME NOT
TE SHETIS NEN HIJEN E CANTAVE PLOT
BITCH BETTER HAVE YOUR MONEY
BITCH I DON’T WANT TO SPEND MY MONEY

- Chorus -

I WANT THE MONEYYYYYY, GIVE ME THE MONEYYYYYYYY
I WANT JUST MY MONEYYYYYY, GIVE ME THE MONEYYYYYYYY

- Verse 2 -

EJ, RELAX ,ROLLS ROYS ,ROLEX WE DEM BOYS
YOU CAN MAKE THE CHOICE, NESE DO PARE FUTJU LOJES
NESE DO LEK TI E DIN VET, NESE DO FAM E KE NE XHEP
NESE DO FEMER E KE MBI MJET
GJITHCKA TE DUHET TI E ZGJEDH VET OK
PUSSY ,MAKINA, RANGE ROVER ,REGINA
JUST MAKE A CHOICE
SHPI ME SHUM KATE ,PALLATE ,PISHINA
JAN PJES E LOJES
I’M WE DEM BOYS, I REALLY HAVE NO CHOICE
BECAUSE I HAVE A DREAM
AND THE DREAM IS FOR REAL BOYS
EEJJJJ GJEJ MENYREN QARKULLO
ATE QE DO MOS E LESHO
GJITHCKA PER VETEN REZERVO
BASHKOHU SOT ME MUA NE NJE THIRRJE DHE KERKO . . .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)