Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Knaqu Pa Mu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti krejt m'ke harru,gjynah nuk pate,
dashni sa mke mungu prej asaj nate
shpinen kur ma ke kthy at natë kur ike
sa shum kam vujt per ty ti kurr se dite

REF:
knaqu knaqu pa mundoshta ke me kujtu
zemren qe e ke lendu aman knaqu knaqu o shpirt
hala zemra pot lyp edhe pse ti vet ke ik

REF:
Knaqu knaqu pa mu ndoshta ke me kujtu
zemren qe e ke lendu aman knaqu knaqu o shpirt
hala zemra pot lyp edhe pse ti vet ke ik

Kur te vdes per ty mos qaj pran varrit
mos thuj me lot ne sy qka i kam ba kti djalit
ndjena tkishe pas sma kishe nxi jeten
e di sa shum tkam dasht ma shum se veten

REF:3
Knaqu knaqu pa mu ndoshta ke me kujtu
zemren qe e ke lendu aman knaqu knaqu o shpirt
hala
zemra pot lyp edhe pse ti vet ke ik
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)