Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Jeton Ne Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dua zerin ta degjoj per halle te tregoj
qka nzemer me mundon e asgje sme ngushllon
dua zanin me ta ndi o sa mall qe kam per ty
te te shtrengoj me perqafim e tqmallem o engjelli im
e qka te te them un kur te gjitha i di ti
kur ti jeton ne mua une jetoj per ty
e qka te te them un kur te gjitha i di ti
ti jeton ne mua une jetoj per ty

koha shkon vitet kaluan une me shume gjdo dit po vuaj
s'sheron koha plagen time ti jeton ne mijra kujtime
ti pusho ne qetesi me e mira nene ne bot
engjellushja ime je kam gjdo gje qe kam une sot
e qka te te them un kur te gjitha i di ti
kur ti jeton ne mua une jetoj per ty
e qka te te them un kur te gjitha i di ti
ti jeton ne mua une jetoj per ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)