Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt & Real 1 - Pare Si Thaqi, Pare Si Rama

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref.
Parfim Versace, Pare si Thaci
Versace, Versace, Versace, Versace
Dolce & Gabbana, Pare si Rama
Gabbana, Gabbana, Gabbana, Gabbana

Str.
Trupin e ki ti shume cool
Belin e ki ti shume te holl'
E imja je (je je)
Sonte me mu je (je je)
Qikat e holla (e e)
Qikat e mesme (e e)
Hajde ale le (le le)
Qikat po kcejn (kcejn kcejn)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)