Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Uno

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeah you're right
Uuuu aaaah skkkr skkkr skkkr
(2x)
Veq pak kerri jem i ka kejt gumat e djegta
Edhe jasht i ka shum ngjyrat e dhezta
Amo mrena ulset jan kejt mat, kejt mat

Krejt mat, shah mat
Hejtera fallc si me automat
Rrattatatata sun thu qe s'jom tatamata
Osht ky kopili
Me qisi stili
Ska kilimili se tpalohet *****
Kush o ma i miri shife pahiri
Sy mki hiri se kejt hitet i nxiri
Jom larg o biri
Ti lexoj met si siri
Thirrum kubano El Cusi numero uno
Kerri jem krejt mat
And I know you know
And you know I know
Stil me killa italiano
Ju jeni selfie
Ju pershendes me pano
2x)
(Prit) Veq pak kerri jem i ka kejt gumat e djegta
Edhe jasht i ka shum ngjyrat e dhezta
Amo mrena ulset jan krejt mat, kejt mat

Duqa mi duqa mi duqa
Shum i veqant un krejt i huqa
Ekstravagant,bluzen meduza
Posht papuqe
Nalt duks me kapuqa
Ami dy minuta kqyre qysh i mys kta huta
Ajo dhet her amo asniher nuk e luta
Ajo o putana
Un e thirri puta
Senet vin kadal un asniher su guta
Like brrrrrrr rrah
Ti e vren dallimin
Like brrrrrrr rrah
Asnjo sun e bon si Trimi
Uhh po du qa po boj
Po boj qa po du
Hiq pa menu
Tshti me fluturu
(2x)
Veq pak kerri jem i ka krejt gumat e djegta
Edhe jasht i ka shum ngjyrat e dhezta
Amo mrena ulset jan kejt mat, kejt mat
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)