Më mbaj mend (për 1 muaj)

Readi - Roberto Cavalli

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qa niva qa niva je bo ti mangup
i ke ngre dy vija tka hi vandami Ntrup
Zi si Futa Tt
Soy bandido,amigo por qué
Jeten e zez beyoncé
senet po lidhen A B C
Se kam un kohen me kallxu veten
qysh po Menon??
Se e kam kallxu shum moti pasha jeten
veq koha ta deshmon!!
Truni jem calculator
veq pjeston shumzon
thojn tu gabu mson
atehere lene le t'gabon...
ta boj trupin plot bira
mafia mafia
shum loco loco nit locomotiva
na dallon kategoria
si ki storjet e mija
kena na stajll pare e mall e ti ski qito
trija
....
Roberto Cavalli 5x
i paqt o ky djali
i paqt si kristali
n'top oaht stajlli
n'top osht malli
...
Roberto Cavalli
...
Kallxo ku o droga
hini kontrolla
daja po ma bon qka po shkon gjon
si john travolta
NOOOOO
ROBERTO CAVALLI ky djali,ky djaliiiii
BROO
Sillu ti mir se gabimet sti fali
Pasha Nanen e dajve jom loco prej
rrajve kur bojna skandale na
bojna me tmadhe
brrrrrrr
Roberto Cavalli Vine
Roberto Cavalli Vodk
vaj halli vaj halli vaj halli
kur dahet talli me shok
n'secilin gjep qe pe shti doren
un pe gjej Drogen
4 e 20 guess e kam oren
haaaaaaaa
alban ku o droga
4 e 20 guess e kam oren
alban ku o droga
...
Roberto Cavalli 5x
i paqt o ky djali
i paqt sis kristali
n'top osht stajlli
n'top osht malli
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)