Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kida - Don't Say No More

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Uhh ejj, yeey 2x

How you gonna play me, when I wanna see you. 2x

Uh baby

I know... 3x

I should let you go
Oh baby

You know... 3x

I can't let this go.
Ohh.

You know I never asked you for much ,
you know I'd never let someone love you.

You know that my love is a must,
you can do it what you want you can take it wherever you go.

Baby don't think me dumb,
feel me so drunk in love
like Beyoncé cuz I let you go.

Baby don't play yourself
you don't know what you lose and It's true.

Ouh yeah...

I'm better,I'm better,
everything is gonna
gonna get better... 2x

Ohh.. 3x

Don't say no more. 2x
Ohh Ohh Ohh.

Ohh baby I know

Ohh 3x

Oh baby I'm better

You played with my body so much,
you know I'd never put no one above you,
You know my heart was really touched.
You can do what u want you can take it wherever you go.

Baby please don't insist
you're no longer exist.
No need to persist,I let you go.
Baby like all the guys,
you don't know what you lose and It's true.

Ouh yeah.

I'm better,I'm better,
everything is gonna
gonna get better... 2x

Ohh, Don't say no more. 2x

Ohh baby I know 2x

Say it,say it Ohhh.

Llafe ti llafe ke pas,
ske dit mem majt arsyja pse tkom lon,
spo du kurgjo mo me pas
mes neve as spo du me dit kush je kon.

Ti qa dush meno amo n'menime t'mija s'eksiston..

Ohh... 3x

Don't say no more. 2x

Ohh baby I know. 2x

Ohh baby I'm better

Ohh, Don't say no more... 2x

Ohh baby I know.. 2x

Ouh yeah...
I'm better,I'm better,
everything is gonna
gonna get better... 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)