Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Ti Zemra Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa te deshta dhe ta fala veten
Paska qen gabim
Ma kan thone se ti ke edhe nje tjeter
Sa n gjynah ke hi

Ref. 2x:
Ti, zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty.

Qysh mendove mu kthy ku lendove
E shite veten lire
Me nje falje nuk e rregullove
As met pa me sy

Ref. 2x:
Ti, zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)