Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Bashk Me Shokin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refreni)
Otr that's my gang
Femna do me nejt
Ka bythen e madhe belin e holl un po du me prek
Ajo ka qef lekt ajo e din vet
She love the gang she love the gang she love the gang
Kom shum femna du ma shum femna se nk e mngopin
Na e kena lekun po si e bojm lekun kta nuk e shofin
Nk jam nga ato qe haj veç vet une ndaj me shokin
Nese na shef tparkum neper rrugica jena tu lujt cropin
Un bashk me shokin (3x)
Nese esht splifi i funit kam me e pi une bashk me shokin
Un bashk me shokin (3x)
Femna do me mpa mu thuj tvij me shoqen se jam bashk me shokin

(Verse1)
Yea da gang life
Da real talk e jo veç hajt
Shqipet gzohen majtas
Nuk jan shoket right
Nuk kan bazament and nuk gone fight
Yea fuck all dat me çunat i mledhim i shpenzojm prap
Shqipet gjuhen knej dhe bohen bajat
Kujt me ja kthi disin na ju lo allright
Skam koh per to jam to big per to
Kapem with my gang every make window
Po keqkuptohen se keq folin do
Gjuhen ktej si tfort edhe ngelin tok
Gjitjmon me çunat kom dashni per to
Qaty osht familja sdi a po mkupto
My gang pak ma ndryshe jo dosido
Mos bo sikur se di se ke ngju per to

(Refreni)
Otr that's my gang
Femna po do me nejt
Ka bythen e madhe belin e holl un po du me prek
Ajo ka qef lekt ajo e din vet
She love the gang she love the gang she love the gang
Kom shum femna du ma shum femna se nk e mngopin
Na e kena lekun po si e bojm lekun kta nuk e shofin
Nk jam nga ato qe haj veç vet une ndaj me shokin
Nese na shef tparkum neper rrugica jena tu lujt cropin
Un bashk me shokin (3x)
Nese esht splifi i funit kam me e pi une bashk me shokin
Un bashk me shokin (3x)
Femna do me mpa mu thuj tvij me shoqen se jam bashk me shokin

(verse2)
Jeehh jetoj me shok
High çdo minut Po me komet ntok
Prej durrsi en bllok tu sill naper bot
Tellem em fuck of is just me and my dog
Me çunat nrrug sun rri bazut se qashtu i kam punt
Femna krejt e smut duket shum e urt
Biggg boty girl veç aty mrrin durt
And I love kte Menyra si o vesh
Bone hit nto po du me desh
Sikur o dhurat per ditlindje
Fuck your bitch un ja thom me bindje
Ju zini me mbet qashtu
Shum i avancum jo nivel me ju
Otr these my gang jom vet qishtu
Shum tavancum jo nivel me ju
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)