Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buraku & Grupi Fama - Shkon E Vjen Kah Dera (Naten E Mire)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ooo Shkon e vjen kah dera ime vajz moj tuj shetit
Shkon e vjen kah dera ime vajz moj tuj shetit
Dal nje her met pa me sy zonjjusha ime
Dal nje her met pa me sy zonjjusha ime

REf
O shpirt sa te du qile gojen fol me mu
jeta ime permes teje ka mbaru
O shpirt sa te du qile gojen fol me mu
jeta ime permes teje ka mbaru

Fort u shkrina e sun tpash ah moj bukuri
Fort u shkrina e sun tpash ah moj bukuri
ne dritare dal e vij e kjaj si femij
ne dritare dal e vij e kjaj si femij

REf
kjaj kjaj djal i mir kjaj me zemer e me deshir
une jam dashnorja naten e mir
kjaj kjaj djal i mir kjaj me zemer e me deshir
une jam dashnorja naten e mir
Ohh naten e mir
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)