Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Hajde Locka Ma E Mira

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde Locka ma e mira

A po vjen ma afër meje
Mos 'em hekt Zoti prej teje
O sa mire ja dishe renin
Kur po lun po dridhet veni

Refreni:
HAJDE LOQKA MA E MIRA
TË MBULOJ SONTE ME LIRA
HAJDE HAJDE LOQKA JEM
MIRE SE VJEN NE ZEMREN TEM

Kur po lun ti un' po kallem
Po knoj edhe hiq spo nalem
Ti plotsoj une krejt dëshirat
Ti je loqka ma e mira

Refreni:
HAJDE LOQKA MA E MIRA
TË MBULOJ SONTE ME LIRA
HAJDE HAJDE LOQKA JEM
MIRE SE VJEN NE ZEMREN TEM
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)