Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keni - E Di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refren:
e di qe s`m`fol pi inatit
ti m`pret posht une t`kqyri pi naltit
ki me kon e jemja ket pun e kom dit pi startit
lej foret mos i beso fatit

qka din me bo ti nuk o normal
premier secila dit sa her un me ty dal
nese najher ta kom prish ma mir po t`thom m`fal
ta ha ftyren, senet e mira te na vin kadal kadal

jo t`njejtin ven mo po du me ndrru une per cdo dit
secili gjest qe e bojna n`qytet pernime bohet hit
diten ti ma ndreq nihna si me kon fit
un po du me dal me ty thats it

un me ty prap njejt menoj cdo nat per tjetren nuk tlo
nese t`thirri prap thu qe je me fat per mu cka kishe bo

Refren:
e di qe s`m`fol pi inatit
ti m`pret posht une t`kqyri pi naltit
ki me kon e jemja ket pun e kom dit pi startit
lej foret mos i beso fatit

kejt po na njohin
ska lidhje qka folin
para meje t`nalen fjalt e di e hup kontrollin
kejt i kom t`planifikune senet qe ndodhin
ka do qe ik e vjen apet e maj kontrollin

kejt qka kom n`plan une kejt qka kom n`plan
prit veq pak e nisem qaty ku e lam
kejt qka kom n`plan une kejt qka kom n`plan
jeten tem me ty lirisht muna me bo roman

un me ty prap njejt menoj cdo nat per tjetren nuk tlo
nese t`thirri prap thu qe je me fat per mu cka kishe bo

Refren:
e di qe s`m`fol pi inatit
ti m`pret posht une t`kqyri pi naltit
ki me kon e jemja ket pun e kom dit pi startit
lej foret mos i beso fatit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)