Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Rrang E Dang Tepsi Moj Nane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Ylli:]
Rrang tepsie moj nane rrang e dang sahate
Rrang dang tepsie rrang e dang sahate
Qikat e katundit oj nane synin si filxhane

[Yllka:]
Rrang dang sahon oj nane rrang e dang tepsija
Rrang e dang sahon oj nane rrang e dang tepsija
Oh qikat e katundit synin rrush te zi ejjj
Qikat e qytetit synin rrush te zie
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)