Mentor Kurtishi - Qelim Shishe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Reff2x:
Qelim qelim shishe
Me shoqni gjujna 500-she
2-3 i kena qel
Jena bo per atmosfere

Text1: Mentori
Sonte dojna me chillit
Cdo moment snapin me godit
Jo askush, nuk ka si na
Me dosta sonte, e kallim der n'saba

Reff2x: Mentori
Qelim qelim shishe
Me shoqni gjujna 500-she
2-3 i kena qel
Jena bo per atmosfere

Text2: Ghulo
Une me dostat t'mi, vrehum pi distances
Jena djemte e klubeve t'nates
S'kom mu nal, deri tu m'hup shpija
Du mi harxhu krejt lekt, si mos me kon t'miat
Kqyre njona o tu kqyr prej nalti
Me shikim leopardi
Kur e shoh ngat meje tu ardhe
Gzona si me pas fmin e pare djal
Trupin like a fish, Seriozisht!
Ty me t'ra n'sy un t'lo edhe baksish
Nese vjen me mu, sekret e ki
Kerkush se merr vesh, perpos dostave t'mi

Reff2x: Mentori
Qelim qelim shishe
Me shoqni gjujna 500-she
2-3 i kena qel
Jena bo per atmosfere
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)