Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana Vjollca - Benzina

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti me le vetem,
Qe te luftoj me ty brenda meje
T'them t'verten,
Ende pergjigjen nuk po e gjej
E ku gabova,
e ku gabova une me ty (x2)
A te don loqka loqka loqka re (x2)
E e e loqka re e e e loqka re e
E ee loqka re e nese me mu s'je

Ref:

T'kalli si benzina benzina benzina benzina benzina benzina Yeah
T'kalli si benzina benzina benzina benzina nese me mu s'je
E tregoi asaj ajajaje ah ah ajajaje
Mos luaj me zjaarr ajajaje ah ah ajajaje
Go

Si leter leter,
Per ty po digjem une brenda meje
Ta them t'verteten,
Ende pergjigjen nuk po e gjej
Se chica loca,
chica loca o pa ty (x2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)