Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laver Bariu - Moj Kunadheja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Opo moj kunadheja leshverdhë
O moj leshverdh-o,
Moj kunadheja leshverdhë
O moj leshverdh-o.

Opo besa jote, besë qëne
Moj leshverdh-o
Besa jote, besë qëne
Moj leshverdh-o

Opo na lajkose me kuvënde,
Moj leshverdh-o
Na lajkose me kuvënde
Moj leshverdh-o

Opo në shteg e në shtëpinë tënde
Moj leshverdh-o
Në shteg e në shtëpinë tënde,
Moj leshverdh-o

Opo besa jote besë qëne
Moj leshverdh-o
Besa jote besë qëne
Moj leshverdh-o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)