Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikka - Dashni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[NIKKA:]
Tash tregom ti qka menon ti
Krejt senet per mu a i bon ti
Du me dit a mdon ti
Me ti dhon qato qe i don ti

Ty tkom nzemeer
Ty tkom nzemeer
Emocionet mkapin
Ka ti e qes hapin
Ty tkom nzemeer

[REF: NIKKA]
Dashni kem na kem na kem na
Edhe kur sjem na sjem na sjem na
Dashni kem na edhe kur sjem na 2x

Zonin tond kur e nij
E kom n'men edhe n'gjum kur bi
Pa ty s'ma then un vet sun rri
Qa bon ti nonstop du me dit
Si weed me pi mqon nalt mqon nalt
Mqon nalt mqon najt
Kur te ti vij shum high shum high
Shum high shum high
Mes neve nuk ka bye bye
Un edhe aj bashk jena qdo dit
Ndjenja shum najs kur e kom gjet
Ska lidhje venin ku veq me kon un e ti
Si weed me pi mqon nalt mqon nalt
Mqon nalt mqon nalt
Kur te ti vij shum high shum high
Kur te ti vij shum high shum high

[REF: NIKKA]
Dashni kem na kem na kem na
Edhe kur sjem na sjem na sjem na
Dashni kem na edhe kur sjem na 2x

[FUEGO:]
Eren e saj e du si eren e barit
Nese ishe kon weed ishe kon lloj i sankit haha
Qe je me mu hejterat
Dojn met bo keq amo mos jau le rastin
Ket qast e kom prit ndhom pa drit me ty shtrit
Kejt ndjenjat mi ke marr muj met padit
Kan fol pa dit pe shoh qe je merzit
Jo be kan shpik se un tdu me shpirt

Mke bo psikopat mke bo psikopat
1 minut pa ty pom doket shum gat
Mos um rri larg se mke hi en gjak
Krejt boten me ta dhon prap per ty o pak 2x

[REF: NIKKA]
Dashni kem na kem na kem na
Edhe kur sjem na sjem na sjem na
Dashni kem na edhe kur sjem na 2x

[FUEGO:]
Dashni pernime tkom dashni 4x

[NIKKA:]
Dashni pernime tkom dashni 4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)