Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Vallja Labiko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Do martojme cupat
E do martojme djemte
Vallja labiko
Sa paska lezete

REF. 2x:
O-po-po-po
Valle labiko
Digje djalo digje
Merre shtruar o

Do martojme cupat
E do martojme djemte
E vallja labiko
Na paska lezet (2×)

REF. 2x:
O-po-po-po
Valle labiko
Digje djalo digje
Merre shtruar o

Per nje cupe te bukur
Si lule behari
E dogji shamine
E dogji ky beqari (2×)

REF. 2x:
O-po-po-po
Valle labiko
Digje djalo digje
Merre shtruar o

Vallja labiko
Xhevahir i ralle
Ylli qe nuk shuhet
Shpirtin ma mban gjalle (2×)

REF. 2x:
O-po-po-po
Valle labiko
Digje djalo digje
Merre shtruar o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)