Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - Shoqnia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shoqnia Shoqnia
ja ndezi filloj pija
si dashnija si dashnija
jen dej na bojna qef 2×

Ref
Hajde rrina rrina
Me fund gotat pina
Pafund qejfin bojna
Jeten kshu e dojna na 2×

Zjarr jena Zjarr kena
Zjarr jashte zjarr mrena
Krejt e kallim kudo jena
Jeten keshtu e dojna na

Ref
Hajde rrina rrina
Me fund gotat pina
Pafund qejfin bojna
Jeten kshu e dojna na 2×
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)