Më mbaj mend (për 1 muaj)

Readi - Shotgun

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2005 ja kena nis me tnjetin emer , me tnjetit vet
sot qaj emer qata njerz veq 2017...
do kan shku do jan met
HGA PERJET HGA PERJET....

per krejt kto vjet g,kena nostalgji
n'tan kto vjet g kena ba zi e ma zi
a din sa her na kan ngrit neve padi
ama ti e din g sa kem na fuqi...

So pass me the shotgun and imma shoot em down
They say that the money makes the world go around
They're already dead but I think they dont KNOW !!


Nuk kom lidhje me makeup po shpesh puna o tu ardh
Femnes tane t'bukur po ja lyj ftyren e bardh
Kta repera jon ma bitcha se femnat e veta
Sa hargjoj koh tu shkru tekste, kta hargjojn tu i nuk vetllat
Qe sa vjet n'kit Hip-Hop, asnjo si na sun e gjan
H.G.A Rrethi shum i gjan
Gjuj pare , gjuj pare , Pablo Escobar
Ti se meriton kuroren at t'qim nane vi e Mar

So pass me the shotgun and imma shoot em down
They say that the money makes the world go around
They're already dead but I think they dont KNOW !!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)