Më mbaj mend (për 1 muaj)

Readi - Blackberry

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Telefonin blackberry
qanten burberry
shiritin nkrah
capiten john terry

pllumin postier
me ta pare po nxjerr
oren cartier
trunin kompjuter

jeten nler so tum hanger kari
se krejt i la sen spo marr mas mrami...

tu kesh skena lind asnani
edhe tash mos me kesh nuk bahet nami

pom thrret njani pom kallxon per njanin
ja kishin nxan barin, tha hiqe ti tanin...2x

the dope/dopes
na ka lqu gipsi,po qohum prej komes...
the dope/dopes
n'shorce t'romes,tu ju kthy formes
strategjin e lojes e kem Pep gardioles
ti se merr vesh vesh veq ja lajna kohes
digjital numrat e peshores
kriminal gishtat e dores


we ballin we ballin we ballin
e kem ma tmirin mallin mallin mallinn

bojna biznis na bojna biznis na bojna biznis
ti mos u ba bitch mos u ba bitch se t'thejna n'mjedis


Blackberry Blackberry
pgp blackberry
Blackberry Blackberry
pgp blackberry
paret mu ami taj keset ti merri
Blackberry Blackberry
pgp blackberryTu e shetit boten
per biznis kerkujt sja dha doren
bjere peshoren ti matum bolet,bjere peshoren

po more daj une mas parev ngaj
bahna shum high nina popaj

nese menon qe o kollaj me ba lek
athere qka po pret,qu bani vet
banu vet shef, per kerkon mos tkerset
per pare magnet

pare qift edhe tek krejt meri
lidhja sekret ntelefon n'blackberry

alo alo aloo katy perry


tu nga e tu nga para per me ba
boll kena ba , po po dojna hala 2x


Blackberry Blackberry
pgp blackberry
Blackberry Blackberry
pgp blackberry
paret mu ami taj keset ti merri
Blackberry Blackberry
pgp blackberry


we ballin we ballin we ballin
e kem ma tmirin mallin mallin mallinn

bojna biznis na bojna biznis na bojna biznis
ti mos u ba bitch mos u ba bitch se t'thejna n'mjedis
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)