Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Despacito Tallava

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Despasito x5
Despasito tallava
Krejt vendin e kallim na
Atmosfera dej sabah
Lujna knojna bojm sefa

Kokan mled djem e qika
Sa mir po na shkon muzika
Se me ritem tallava
Sejepet flaka krejt Dunja

Ref**
Ju knon Linda tallava
Rram pam pam pam
Ju knoj me sevda
Kshtu e kallim na

Po na lun shoqnija tash
Me vullnet kallet
Kur ta ngoni kongen shok
Hyni krejt ne valle
E Tasht vazhdojna me tupN

Bjen tupani dridhet toka
Ah po dridhet Toka...x2

2

Despasito tallava
Krejt vendin e kallim na
Atmosfera dej sabah
Lujna knojna bojm sefa

Ju knon mensuri tallava
Rram pam pam pam
Ju knoj me sevda
Kshtu e kallim na

Po na lun shoqnija tash
Me vullnet kallet
Kur ta ngoni kongen shok
Hyni krejt ne valle
E Tasht vazhdojna me tupN

Bjen tupani dridhet toka
Ah po dridhet Toka...x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)