Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's - Komisar Kapllani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Chorus: x2 ]
Komisar, Komisar, Komisar Kapllani
Zhduke, zhduke mafjen shqipëtare
Po s'e zhduka mafjen shqiptare,
Mos më thënshin komisar Kapllani
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)