Lindy - Adios

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Chorus : x2

ti sa her u ktheve zemren ma theve
adios adios adios
shko e mos u kthe ma t'lutem mos
adios adios adios

Verse :1

Oij e pa bes, pse m'preve n'bes.
shkove me tjetrin ,e mu mle vet,
ka met vra zoti, ty kur se pret,
ti po bon qef, un jom shum keq.
yeah, baby ti e din vet,
se nuk o let jo hiq nuk o let,
kur t'radhtohesh nga personi qe s'pret.
yeah ti e din vet,
sa her qe jet vet prap mu m'thrret,
ka kalu koha ma sjom i njejt,
zemer kupto tash edhe vet,
sa her je kthy ti je shku apet.

kshtu që adios, adios ,adios, adios,
kshtu që adios, adios, adios, adios.

Chorus : x2

ti sa her u ktheve zemren ma theve
adios adios adios
shko e mos u kthe ma t'lutem mos
adios adios adios

Verse :2

Erdhi janari, e bora po bie,
zemra mu ftof, si me nejt n'hie,
por baby, ti ni sen die,
tash mem thirr, per ty ma z'vie.
yeah tash ti kupto,
jem kan bashk po tash sjena ma,
ka kalu koha per ty qe mendova,
kam ba per ty e tash t'harrova.
t'lutem shko mos u kthe ma,
kur kuptova ti qka ke ba,
se disha a met sha a met vra,
kshtu adios e ti mos bo za.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)