Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shonak - Diamant

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ju qe mthoni bravo
Nvepra spo shoh kurgjo
Jeni shum t dobet lali nivelin shum slow
Nuk e di per to por un e boj drit
krejt ata qe se din Kam arrit ktu se kam dit

Çunat bojn biznes per shtetin sja din
Sikur shqipet, sikur shqipet, shqipet qe jan n'qeli
eci me shum pesh Hunen se ulna
Do me ma lujt lojen un me ty loj lujna

Leji fjalt e teperta se jan fukarallek
Anej nga zona Kam ngju shum me bollek
Do shqipe po ma lodhin Un plako ty ta boj zborin
Shiko anej ka erdhe ke ngatrru ti Territorin

Refreni

Dit per dit tu avancu na jena diamant
Suksesin e njekim vet se e kena fat
Do tjer na kan inat e do tjer na dun
I kam cunat per rreth me ju bojn ca tdun

Verse 2

Ti me ne smun mu shty
Ye smun mu shty
E provoj shoku jot
Amo prp ën shpi u kthy
Je i dobet Sdi ca osht rruga
Ju kapi nshpulla se ju nuk
Jeni burra

Kot bone si gjaknxeht
Kur je peder
Bo bo ca tka gjet
Ta bona jeten ferr
Je djal per shpi
Kshuqe shko boj detyrat
valla nk i bon mami nshpulla ti fik ngjyrat

Nk je rreper
Se nuk di me bo rima
Na t qujm peder
Se ty vet t hongri vrima
Kush don mu shty
Hajde prezantona
Mu bo si un nuk tbojn pun dot as miliona
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)