Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - My Victory

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref x2
Um rrethojn jon shum veta
Un veq vet me dy hekra
Bang bang na kena vepra
I sheh tu kcy sikur lepra

Verse 1
Yah saher jom kthy saher kom dal
Saher kan kqyr rrugen me ma nal
Saher kan fol keq per ket djal
Rrugen se kom nal kejtve ja kom fal
E kom dit qe kom me fitu mendjen e drejt
Shpirti tu luftu like a G motherf**ker ti e din per mu
Une nuk kom humbje qka do qe kom lu say hello
Se ski qka thu tjeter jem si liri shoqnia vjeter
Bang bang vjen njo shkon ni tjeter shenimet
Shkruhen edhe djegen leter
Hah shoq ktu zbatohet rregull vet ti e hongre
Tash tbohet mjegull ja nin eren me kilometra
Shihmi na kur tjem me metra

Ref x2
Um rrethojn jon shum veta
Un veq vet veq me dy hekra
Bang bang na kena vepra
I sheh tu kcy sikur lepra

Verse 2
Motherf**ker dojn me luftu me mu kishe po din
Kishe kem kalu ju muni me pushu kur un jom tu
Sulmu BABA moti o ktu e rrojt i ka lshu
Un nuk shkoj rri qetu veproj nqofse pengoj
Nuk kom qa tboj per ta rrezikoj nuk pushoj deri
Kur jet do tndrroj
Ti nuk ki bo** shka po bon a u lodhe
U nise shum shpejt meniren pordhe
O ka kap bo** hiq pa revole
Ju zo njo ka njo e jav shti kryt nshole
PussyBoy ule kryt kur tkaloj se tqelloj
Motherf**ker shezitoj
Kallxoj grupit qysh nuk tzen gjumi
Na tlomi me dek pi tutes e sgjumi

Ref x6
Um rrethojn jon shum veta
Un veq vet veq me dy hekra
Bang bang na kena vepra
I sheh tu kcy sikur lepra

Yeah Yeah Double-G ARMY D.u.d.A You know whats going happen
My Victory this is not finish man You know this life man
You know all pussys we dont give a shit man
Be careful gun its in my hand man
Fuck em all man
Hahahaha
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)