Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody - Bye Bye

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk po thom kurgjo vetem
Tung bye bye tung bye bye
Se ske dit me vlersu
Une nuk kom faj
Nuk po du me ni per ty
Kurgjo hiq kurgjo
Qa je kon dikur per mu
Sje mo jo nuk je ma

Ku jem kon dje
Nuk jena bashk sot
E ti me mu nuk je
Se sjom i vetmi nbot
Qa ke lyp ta kom dhan
Qdo t'vertet n'sy ta thom
Veq ty jeten me ta ndreq
Prap un dola djali keq
Ti sje mo ajo qe je kon
Ki mu kthy po do jet von
Ki me lyp dikon si un
E kupton ti kur do vun
Per mu jeta prap vazhdon
Njeri msonte kur gabon
Po ti kur nuk pate msu
Sepse e para pat vepru

Sjom zot met fal
Jom djal me fjal
Mos mendo mu kthy
Se vend nu ka per ty
Gjithqka shkoj per lesh
I fundit morra vesh
Nese prap ti don mem pas
Dije kurr nuk do mkesh

Nuk po thom kurgjo vetem
Tung bye bye tung bye bye
Se ske dit me vlersu
Une nuk kom faj
Nuk po du me ni per ty
Kurgjo jo hiq kurgjo
Qa je kon dikur per mu
Nuk je mo jo nuk je ma

Nese sot nuk jom me ty
Dije tjeter ty tkapi
Nball pot shkrujke qe je bi**h
Po se kum pa nga make-api
Un ti fala krejt qa pata
Po ty kurgjo st mjafton
Ajt se ma von e mso mir
Kush ka hup e kush fitoj

Nuk pom dhimesh aspak
Qe ti vet ke shku vet ke shku
Veq pom dhimet koha jeme
Qe mety e kom harxhu me ty e kom harxhu

Sjom zot met fal
Jom djal me fjal
Mos mendo mu kthy
Se vend nu ka per ty
Gjithqka shkoj per lesh
I fundit morra vesh
Nese prap ti don mem pas
Dije kurr nuk do mkesh

Nuk po thom kurgjo vetem
Tung bye bye tung bye bye
Se ske dit me vlersu
Une nuk kom faj
Nuk po du me ni per ty
Kurgjo jo hiq kurgjo
Qa je kon dikur per mu
Sje mo jo nuk je ma 2×
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)