Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - 1000 Zemra

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Krejt po flasni
Krejt po flasin o shpirti jem
Le t'plasin o le t'plasin
nese mire ju bjen

Tkam zemer ty edhe ti e din
edhe ti e din
Sa kam mall per ty, per ty
Dashnia zemres lotojn syt e mi

1000 zemra po ti kisha
Do ti falja ty,ty
Prap i njejti do te isha
Plot dashni per ty.

Edhe nese thahet loti
nga syri z’del
Të lutem të lutem
T’më kujtosh për her

T’kam zemer ty
Edhe ti e din edhe ti e din
Sa kam mall për ty,per ty
Dashnia zemrës lotojn sytë e mi

1000 zemra po ti kisha
Do ti falja ty,ty
Prap i njejti do të isha
Plot dashni për ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)