Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ogi - Labirint

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ref 2×:
Jeta e Gurbetit na ka shti mu bo t'ftoft
Jeta naper Rrug na ka shti mu bo t'fort
udha LABIRINT dej sa ram n'Jackpot with my G's f**king Hustla
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)