Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Mesazh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Erdhe ti
tek une si nje rrufe
Per te dua
dhe nje ckemi si je
ti shkelqen
iden sa nuk e ke
Ci bere vetes
Se ti e imja je

Nuk me shpeton jo(a a a a)
nuk ke nga shkon jo(a a a a)
Te une ti ndalo
do apo s'do

Pa ty nuk mundem(a a a a)
Pa ty nuk quhet (a a a a)
Nje dit ti do vish
Duhet ta dish

Ref.
Per ty kto ndjenja
nje mesazh nga zemra
Nje kenge sa 1000 letra
Qe zemren ta fitoj

Per ty kto ndjenja
nje mesazh nga zemra
Nje dashuri ka jeta
Me ty ajo ngjason

Erdhe tii
per mos te ikur kurre
Nje gjest nje fjale
dhe ne syte e tu humb une
te dua shume
Kaq shume dite te dua une
Kurr nuk njeja veten
dhe me ty une ndjej pa fund

Nuk me shpeton jo(a a a a)
nuk ke nga shkon jo(a a a a)
Te une ti ndalo
do apo s'do

Pa ty nuk mundem(a a a a)
Pa ty nuk quhet (a a a a)
Nje dit ti do vish
Duhet ta dish

Ref.2x
Per ty kto ndjenja
nje mesazh nga zemra
Nje kenge sa 1000 letra
Qe zemren ta fitoj

Per ty kto ndjenja
nje mesazh nga zemra
Nje dashuri ka jeta
Me ty ajo ngjason
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)