Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Bytyqi - Bashk

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
“ Sonte du me pi
Du me pi me humb kontrollen
Fjal per ty po ni
Fjal me t’mira per ty folen

Sonte ka lezet
Pamja jem ca shoh prej ketu(e)
Ti po me habet
Preke token baby do it

Nese bohembashk, bashk
Bashk, bashk
Kur s’kena me u nda
(x4)

Vec po du me dit
A ke najkend ne jeten tone
m’fal a smun me pyt
Se krejt naten film ma bone

Ama zemren ti
Se ma mire nuk ka qysh bohet
Trupin film e ki
Ni lock si ty jo nuk leshohet

Nese bohembashk, bashk
Bashk, bashk
Kur s’kena me u nda
(x4)

Nese bohembashk, bashk
Bashk, bashk
Kur s’kena me u nda
(x4) “
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)