Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Bela N'bela

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
As spo rrin me mu
as spom len me shku
tum pas mue ngat
po lyp tjeter fat

ti as nuk pom thirr
me mu nuk po del
i je ka lyp shum
ka met nzan naj sherr

REF 2x
n'bela n'bela
m'ke shti n'bela
as me t'marr
o as me t'lan
n'bela n'bela
m'ke shti n'bela
ti ke shku
e un te du hala

As spo rrin me mu
as spom len me shku
tum pas mue ngat
po lyp tjeter fat

ti as nuk pom thirr
me mu nuk po del
i je ka lyp shum
ka met nzan naj sherr

REF 4x
n'bela n'bela
m'ke shti n'bela
as me t'marr
o as me t'lan
n'bela n'bela
m'ke shti n'bela
ti ke shku
e un te du hala
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)