Më mbaj mend (për 1 muaj)

One T - T'zeza

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
T'Zeza T'Zeza T'Zeza T'Zeza

Kjo barbi me bari me letra
Ni got shampanj per krejt koht e vjetra
Tu i bo lekt e rreja tu shit lule t'vjetra
Ni jet me shum ngjira ski mujt me kun vetja
Sot pom thir della spi du 20g po pi du 20killa/
Pe sho qe ftua si diva kejt thashethemet i niva/
Shishet me ti qe i piva
E tash pom bon della me stila t'lavires
Hala era jote si erra e killes
Ti je trëndafil qe ki ardh pi kines
Hala era jote nuk heket pi villes/
U dasht me bo emer ------
I ki bo 100 tzeza i ki ndru 100 fryra
Vijat e bardha t zezat e tuja
Zemra e zes tu ka mush me tatuja
PO thuja krejtve per mu ti sot thuja
Jan me shum ngjira t kalumet e tuja
Senet pa vler jan ndjenjat e tuja
E sot nuk kan zgjidhje problemet e tuja..

" thuja ti thuja ti thuja "
"Krejtve per mu ti sot thuja"
"Vijat e Bardh ndjenjat e tuja"
"Zemra e zez tu ka mush me tatuja"
Ref..
Ti ke pas 2 tzeza tzeza shum tzeza
Ti ke pas 2 tzeza tzeza shum tzeza

Kjo barbi me vija ta thiri zebra
Vijat e bardha andrat e zeza
Tu dal nsiperfaqe Ni 05
Jet me shum ngjira ti jepi buzqeshje
Smajllat me zemra n'foto si Diva
Dje pasha ropt t'kum pa N'opel Meriva
Tu mar me pun t'mija 5 shoqe Tua
5 shoqe tua tu i bo lekt e mija
Pi qefi ta dhezi ni kiqe pi naltit
Me pamje t'qytetit ndjenjat e tua
Si lekt e shqiptarit pom dalin pi cefit
Senet pa mu ti pot dalin pi qefit
Vijat e bardha si zebra vija t'qytetit
Diva t'qytetit Diva t'qytetit
Ref..
Ti ke pas 2 tzeza tzeza shum tzeza..
Ti ke pas 2 tzeza tzeza shum tzeza..
Ti ke pas 2 tzeza tzeza shum tzeza..
Ti ke pas 2 tzeza tzeza shum tzeza..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)