Anxhela Peristeri - Shpirti Ma Di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti s'e di sa, ti s'e di sa
Vetëm unë e di
M'ke torturu, të kam duru
Vetëm unë e di
Ti s'e di sa, ti s'e di sa
Vetëm unë e di
Të kam kërku, më ke harru
Vetëm unë e di

E nëse prapë unë nis të qaj
e pyes veten në kam faj
ti duhet me dit
ça vjen pastaj

REF.:
N'gjunjë do më ulesh
do të përkulesh
me unazë diamant flori
s'do e pranoj se shpirti ma di
Do përgjërohesh e do mundohesh
të më bësh për vete ti
s'do të pranoj se shpirti ma di
Ahahaha-ha ky shpirt e di

Ti s'e di sa, ti s'e di sa
Vetëm unë e di
Të kam kërku, më ke harru
Vetëm unë e di

E nëse prapë unë nis të qaj
e pyes veten në kam faj
ti duhet me dit
ça vjen pastaj

REF.:
N'gjunjë do më ulesh
do të përkulesh
me unazë diamant flori
s'do e pranoj se shpirti ma di
Do përgjërohesh e do mundohesh
të më bësh për vete ti
s'do të pranoj se shpirti ma di
Ahahaha-ha ky shpirt e di

Do përgjërohesh e do mundohesh
të më bësh për vete ti
s'do të pranoj se shpirti ma di
Ahahaha-ha ky shpirt e di
Ahahaha-ha ky shpirt e di
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)