Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi - Break Relationship

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I've been runnin' this streets
Like I'm Tony Montana
Got a passion for fashion
Got my lot over larder
Reave on my gear
I'm Britney Spears
We gonna draw
I'm shiftin' gears
I came from nothin'
Always down for somethin'

Seven days a week
I'll be planing on my next move
White collar criminal
Doesn't heal imma eat you
Look at other boys
They be droolin' that sweet tooth
Seven days a week
I'll be planing on my next move

This is the ERA I'm on
I like the fame and I kill with no gun
Things go my way or the don't go at all
Things go my wa-a-a-ay

Hi n'butik desh kuklla bruh
Tu u sill veq me uber jom
Ton ky fakt un e lumtur jom
Ton ky club dit e bukur o
Qyri kta tu tingllu si na
Qyri kta tu munu si na
Skan harru kush o queen-i jo
E kush i ka fshi kejt numrat jo

Pull up advances
Doin' my lenses
Pull up in phantoms
I put on my fences
Dominatin' any enemy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)