Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Stafuka - Te Huaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Verse 1)
S’mendoja Kurre, se do vinte kjo dite
Ti e huaj per mua un i huaj per ty
Te desha ty se endrra ishe ti
Vone e kuptova per ty nuk ish dashuri

(Pre Chorus)
Te t’harroj jo te lehte se kam
ti nje bote more pas
dhe ike larg

(Chorus)
E di harrove ti mallkove gjithcka
ne kohen kur ne s’ishim te ndare
nje dite ne nuk rrinim pa u pare

Pse Ti’ harrove cdo fjale e shikim
per mua sot je nje zhgenjim
nje plage i le shpirtit tim

“Ishe Ti”

(Verse 2)
S’mendoja Kurre, se do vinte kjo dite
Ti e huaj per mua un i huaj per ty

(Pre Chorus)
Te t’harroj jo te lehte se kam
ti nje bote more pas
dhe ike larg

(Chorus)
E di harrove ti mallkove gjithcka
ne kohen kur ne s’ishim te ndare
nje dite ne nuk rrinim pa u pare

Pse Ti’ harrove cdo fjale e shikim
per mua sot je nje zhgenjim
nje plage i le shpirtit tim

(Bridge)
Ishe ti Gjithe bota per mua
dhe papritu ne tani u bem te huaj

“PSE TI?? TE HUAJ”

(Chorus)
E di harrove ti mallkove gjithcka
ne kohen kur ne s’ishim te ndare
nje dite ne nuk rrinim…

Pse Ti harrove cdo fjale e shikim
per mua sot je nje zhgenjim
nje plage i le shpirtit tim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)