Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishela Rapo - Dashni E Rralle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te du me shpirt
te du
o dashni e rralle
sa shume te kam kerku
me ne fund te kam

Te du me shpirt
te du
o dashni e rralle
se une me ty sot
sdi me u ndal

I dehur jam nga dashuria
i dehur nga ndjenjat e mia
aaa
nga meraku im

E lumtur jam qe te gjeta
ne syte e tu
ne gracke kur mbetaa
aaa
si t'ia bej se di

A e din ngat sot
a e din ngat sot
njerin tjetrin e kemi
me dashuri ne i themi

A e din ngat sot
a e din ngat sot
njerin tjetrin e kemi
njezeri ne e themi

Te du me shpirt
te du
o dashni e rralle
sa shume te kam kerku
me ne fund te kam

Te du me shpirt
te du
o dashni e rralle
se une me ty sot
sdi me u ndal

Botes i dola kundra
yjet ne toke i ula
aaa
vetem per ty

Une du vetem te me duash
cdo dite te me thuash
zemra ime,ti


A e din ngat sot
njerin tjetrin e kemi
me dashuri ne i themi

A e din ngat sot
a e din ngat sot
njerin tjetrin e kemi
njezeri ne e themi

Te du me shpirt
te du
o dashni e rralle
sa shume te kam kerku
me ne fund te kam

Te du me shpirt
te du
o dashni e rralle
se une me ty sot
sdi me u ndal
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)