Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerald Celibashi - Diamante Ne Sirtar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti thua se nuk ke asgje
se jeta me ty ka qene e padrejte
dhe lutjet nder frym marin ze
te njohesh se cfare vlen vertet
Sa para duhet te shtoj?
Per te blere nje dashuri qe shkoi?

Refreni
Sa vlejne diamantet ne sirtar
kur shpirti I vetmuar pret nje fjale
Nuk vlen dhom plot me ar, plot me ar
per te thene "me fal"

Sa para duhet te shtoj?
Per te blere nje dashuri qe shkoi?

Refreni
Sa vlejne diamantet ne sirtar
kur shpirti I vetmuar pret nje fjale
Nuk vlen dhom plot me ar, plot me ar
per te then "me fal" "me fal" "me fal"
Me fal
Sa vlejn diamantet
sa vlejn, sa vlejn

Refreni
Sa vlejne diamantet ne sirtar
kur shpirti I vetmuar pret nje fjale
Nuk vlen dhom plot me ar, plot me ar
per te thene "me fal"
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)