Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhoi - Aq Sa Me Do

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Aq sa me do,ma trego
Kur zemrat jane prane
A ndjejn njesoj
Aq sa me do,ma trego
Ne sy ma thuaj
Pa ty s’jetoj

Strofa 1:
Kam dashur te te them
Kur me dhe puthjen e pare
S’di per ty a ish rutine
Apo ndjejne dicka e ralle
Se une syte i kisha mbyllur
S’merrja fryme,as kisha fjale

Strofa:2
Kam dashur te te them
Tani guximin po e marr
E di qe s’kam rrugedalje
Tani je ne cdo damar
Me beso s’jam pregatitur
S’di te mbrohem,s’di te ndal

Ref:
Aq sa me do,ma trego
Kur zemrat jane prane
A ndjejn njesoj
Aq sa me do,ma trego
Ne sy ma thuaj
Pa ty s’jetoj

Strofa 3:
Kam dashur te mos dua
Kam pare lot,njerez te marr
Kudo bashke si mish e thua
Qe as tradhetia nuk i ndan
Dashuria s’eshte normale
Cben per te normale jane

Ref:
Aq sa me do,ma trego
Kur zemrat jane prane
A ndjejn njesoj
Aq sa me do ma trego
Ne sy ma thuaj
Pa ty s’jetoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)